Muidumiljonärid - Reet Kudu, 2017

Wmlogs

Администратор
Регистрация
02.02.11
Сообщения
9.315
Реакции
0
Баллы
56
Предоставляю вашему вниманию книгу Muidumiljonärid,автор - Reet Kudu.
Книгу можно как скачать, так и читать онлайн.
Читать книгу онлайн »
Скачать книгу »


Категория: Зарубежная деловая литература827
Издательство: Eesti digiraamatute keskus OU

Описание книги:
Rita Kudu üheteistkümnes romaan annab ülevaate Eesti elust pärast iseseisvumist ja keskendub paljudele pakilistele tänapäevastele teemadele. Eriti kiirustades omandireformi ajal, mis muutis tuhanded inimesed sundüürnikeks, kes pidid pöörduma oma kodudes õigusjärgsete omanike poole ja otsima uut elamis- ja töökohta välismaal. Romaani lehekülgedel ilmuvad nii Karl ja Ella, kui ka Kirli ja tema tütre Jane, aga ka endiste valgustajate Anna ja Inna lood, kelle edasist elu varjutab ebaõigluse vari. Lisaks Eestile avaldatakse romaani mitmel pool Euroopas ning tegelaste galerii on üllatavalt mitmekesine. Koos heade töötajatega kohtub ta ahnete ja ebamoraalsete häkkeritega, kes saavad ühtäkki rikkaks - teiste miljonäridena.
Перевод:
Одиннадцатый роман Рита Куду дает снимок жизни Эстонии после обретения независимости и фокусируется на ряде острых проблем современности. Особенно в спешке на реформу собственности, которая превратила тысячи людей в вынужденных арендаторов, которым пришлось сдать свои дома своим законным владельцам и искать новое место для жизни и работы за границей. Страницы романа разворачиваются с историей о Карле и Элле, а также о Кирле и его дочери Джейн, а также бывшей просветительнице Анне и Инне, чья будущая жизнь омрачена тенью несправедливости. Помимо Эстонии, роман разворачивается во многих частях Европы, а галерея персонажей удивительно разнообразна. Наряду с хорошими работниками он встречает жадных и аморальных хакеров, которые вдруг стали богатыми - миллионерами других.

Читать книгу онлайн »
Скачать книгу »
 

Статистика форума

Темы
200.635
Сообщения
380.523
Пользователи
327.875
Новый пользователь
fora777
Сверху Снизу